bamana
bamana

دكوراسيون داخلي هتل: اولين چيزي كه هميشه براي طراحي و  دكوراسيون داخلي هتل مطرح مي شود اين است كه يك طراح و دكوراتور بايد به اين موضوع توجه لازم را داشته باشد تا جايي كه امكان دارد بايد فضايي كه براي هتل بواسطه نوع دكوراسيوني كه براي آن در نظر گرفته است خلق مي كند متفاوت از محيط خانه باشد.در محيط هتل بايد تا جايي كه مي توان از تمامي روتين هاي زندگي روزمره فاصله گرفت.از انتخاب رنگ ها گرفته تا نوع تجهيزاتي كه قرار است در اختيار مسافرين گذاشته شود.تنها در اينصورت است كه مسافر مي تواند خاطره اي خوش و به ياد ماندني از محيط هتل شما داشته باشد وگرنه اگر قرار بايد همان محيط تكراري و هميشگي منزل را اين بار در هتل تجربه كند و احتمالا بابت ان نيز هزينه بالايي بپردازد كه چندان لطفي براي هيچ مسافري نخواهد داشت.

دكوراسيون داخلي هتل

در هنگام طراحي دكوراسيون داخلي هتل بايد به تقسيم بندي فضا و نحوه نور پردازي محيط بسيار توجه كرد و با انچيزي كه ممكن است در محيط هاي عادي انجام شود كاملا فاصله گرفته و سبك و سياقي نو را پياده سازي كرد.بايد در نظر داشت كه آرامش و آسايش مشافرين در اولويت اول باشد و هر گونه تغييري كه در محيط ايجاد مي كنيد هميشه به اين موضوع دقت لازم را داشته باشيد.شايد سختي كار از اينجا آغاز شود كه شما مثلا براي طراحي دكوراسيون يك منزل تنها نياز است كه به خواسته هاي افراد منزل و سليقه انها توجه نماييد تا در نهايت طرحي مورد پسند انها را خلق كنيد.اما در مورد هتل محيطي كه قرار است افراد مختلفي از سراسر كشور و حتي دنيار در انجا رفت و امد داشته باشند و هر كردام قاعدتا داراي سلايق خاصي هستند كار بسيار دشوار تر از قبل خواهد شد.شما بايد طرحي را ارائه دهيد كه بتواند رضايت خاطر طيف وسيعي را به خود جلب نمايد.داشتن يك دكوراسيون لوكس براي هر هتلي جز مهمترين و اولين كارهاي است كه بايد صورت بپذيرد.

اگر بخواهيم مهمترين بخش و يا لا اقل يكي از مهمترين قسمت هاي طراحي دكوراسيون داخلي هتل را نام ببريم بي شك جايي نيست جز بخش لابي يا همان ورودي ساختمان.بله اين قسمت مي تواند معرف كامل هتل باشد و اگر در طراحي و معماري آن و در به كار بردن رنگ هاي مختلف در آن دقت لازم به عمل نيايد مي تواند كل طرح را زير سوال ببرد.بر عكس اين قضيه هم مي تواند صدق كند,اگر در اين بخش بتوانيد كار را تمام كنيد و نظر مخاطبين را به خود جلب نماييد تقريبا مهر تاييدي براي كل طرح گرفته ايد.شايد باورش سخت باشد اما بسياري از افراد با دين لابي است كه تصميم مي گيرند در آن هتل اقامت داشته باشند يا نه.فضاي لابي نيز بايد به چند بخش تقسيم شود.بخشي براي ورد و خروج افراد بايد در نظر گرفته شود.و بخشي هم براي حضور ميهمانان بايد در نظر گرفته شود.وجود قسمتي كه بتوان از حضار درون لابي پذيرايي كرد نيز به نظر لازم و ضرورري به نظر خواهد رسيد.

 

 ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۱۰:۳۹ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

به گزارش پايگاه خبري بهداشت، ايمني و محيط زيست "بامنا"؛

مدير كل بحران استان گلستان با تاييد فوت ۲۱ معدنچي نسبت به نجات ساير محبوس شدگان ابراز اميدواري كرد.

صادق علي مقدم مدير كل بحران استان گلستان با تاييد فوت ۲۱ نفر در معدن زمستان يوت گفت:‌ همكاران ما به عمق ۱۲۰۰ متري تونل كه انفجار آن را به دو بخش تقسيم كرده بود رسيدند و در بخش اول كه موفق به بررسي آن شديم به علت انفجار شديد و درجه بالاي مونواكسيد كربن ۲۱ نفر از معدنچيان جانشان را ازدست دادند.

مدير كل بحران استان گلستان ادامه داد: تا شناسايي همه عزيزان كارمان را ادامه مي‌ دهيم و دستگاه‌ هاي جديدي هم آمده‌اند تا پيش روي سريع‌ تر انجام شود و بتوانيم با هوادهي مونواكسيد موجود در تونل را خالي كنيم و به عمق بالاتر ورود كنيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۱۰:۱۲ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

جشن نامزدي يكي از جذاب ترين مراسمي است كه قبل از تشريفات عروسي براي زوج هاي تازه برگزار مي شود. ما مي توانيد با استفاده از ايده هاي خلاقانه و زيبا بر جذابيت جشن نامزدي بيفزاييم. ما در اين قسمت برخي از ايده هاي جالب را بيان مي كنيم تا زوج هاي جوان براي برگزاري مراسم جشن نامزدي خود از آن بهره بگيرند.

ايده هايِ براي برگزاري جشن نامزدي

يكي از مهم ترين مواردي كه مانند مراسم عروسي در بسياري جشن هاي نامزدي مورد استفاده قرار مي گيرد، اهدا گيفت مراسم به مهمانان حاضر در جشن مي باشد. مي توانيد از طريق موسساتي كه تشريفات مجالس را انجام مي دهند، براي تهيه ان ها راهنمايي دريافت نماييد. به طور قطع آن ها بهترين مراكز توليد گيفت را به شما معرفي خواهند نمود.

 

عروس و داماد مي توانند يكي از عكس هاي دو نفره خود را به صورت پازلي سفارش دهند و از مهماناني كه در جشن نامزدي شما شركت كرده اند، يك جمله ي خاطره انگيز بر پشت هر قطعه از اين پازل براي شما يادداشت نمايند و در تكميل تابلوي عكس شما كمك كنند.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۰۹:۴۳ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

چگونه رضايت گوگل را جلب كنيم؟ هميشه يكي از دقدقه هاي مديران در طراحي سايت، حضور پررنگ در جستجوگرهايي مثل گوگل بوده و هنوز هم هست. طي تحقيقاتي كه در اين زمينه انجام شده است، ۹۰ درصد از كاربران در فضاي مجازي، وب سايت هاي مورد نظر خود را در جستجوگرهايي نظير گوگل ميابند كه فقط سه لينك اول را مشاهده مي كنند. پس در اينجا ارزش سئو در طراحي سايت مشخص مي شود. موضوع مهم در بهينه سازي جلب رضايت گوگل نيز هست. گوگل به شدت اين موضوع برايش مهم است كه يك وب سايت چگونه از ابتدا به درجه بالاتر مي رسد. راه هاي بسيار زيادي براي رشد وب سايت در كمترين زمان وجود دارد، ولي گوگل به آنها ربته نمي دهد و امكان پنالتي شدن اين وب سايت ها بسيار زياد است. پس بهتر است رضايت گوگل را در اين قضيه جلب كنيم.

بهينه سازي وب سايت

اول از هرچيزي بايد وب سايت خود را بهينه كنيم. بهينه سازي سايت مي تواند از لحاظ سرعت بارگزاري، نوع سرور و در دسترس بودن آن و همچنين رعايت قوانين سئو مي باشد. وب سايت شما بايد استاندارد هاي موردنياز را در زمينه سئو داشته باشد. استفاده از هدينگ يك و دو به تعداد مورد نياز، متن هاي كافي، تصاوير بهمراه تايتل و در نهايت حجم صفحه اصلي وب سايت. تمام اين ها مباحث بهينه سازي سايت هستند كه مي تواند به رشد وب سايت شما كمك شاياني كند. اگر تمام موارد را به نحو احسنت انجام دهيد، توجه گوگل را به خود جلب كرده ايد.

چگونه رضايت گوگل را جلب كنيم؟

پس از اين كه از بهينه شدن وب سايت خود مطمئن شديم و تمام قوانين سئوي آف پيج و آن پيج را رعايت كرديم، مي توانيم با خيال راحت به توليد محتواي مفيد كنيم. محتواي توليدي بايد داراي بيش از ۸۰۰ كلمه باشد و كلماتي كه بر روي سئو خود كار مي كنيد را به صفحات خود لينك دهيد و گاهاً آن ها را بولد كنيد تا بيشتر ديده شوند. در هر ۱۰۰ كلمه مي توانيد يك كلمه را لينك كنيد. اين لينك ها بايد به صفحات وب سايت شما باشد و دقت داشته باشيد كه تايتل در آن ها  وجود داشته باشد. علاوه بر توليد محتواي مفيد بهمراه لينك سازي، مورد ديگري كه مي تواند نظر گوگل را به وب سايت شما جلب كند، ايجاد بكلينك هاي سالم است. بكلينك سالم به بكلينكي گفته مي شود كه توسط روبات ثبت نشده باشد. روبات ها قادر هستند تا بكلينك هاي زيادي را در مدت زمان بسيار كم ثبت كنند و اين از نظر گوگل خطا محسوب مي شود و ممكن است وب سايت شما در ليست سياه گوگل قرار بگيرد. پس بكلينك ها را بايد با حوصله بسيار زياد در وب سايت هاي مشابه ثبت كنيد. سعي كنيد در وب سايت هاي علمي مشابه حتما اقدام به لينك سازي صحيح داشته باشيد. وب سايت هاي علمي كه با دامنه هاي edu. هستند از نظر گوگل ارزش زيادي دارد و با ثبت لينك در آن وب سايت ها، گوگل توجه زيادي به شما خواهد داشت. كلام آخر اين كه اصلا به روش هايي كه راه صد شبه را يك شبه طي مي كند نرويد، زياد از نظر گوگل اين نوع وب سايت ها وب سايت هاي متخلف هستند و علاوه بر اين كه رشد نمي كنيد، امكان پسرفت شما در سئو سايت زياد است.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۰۹:۲۰ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

دانلود آهنگ جديد مصطفي يگانه به نام هم خون

Download New Music By Mostafa Yeganeh Called Ham Khoon

دانلود آهنگ مصطفي يگانه به نام هم خون با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸

به همراه جديد هم خون مصطفي يگانه

ترانه : مهرزاد اميرخاني , آهنگ : مصطفي يگانه , تنظيم : فرشاد آريا

دانلود فول آلبوم مصطفي يگانه با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸ در

براي دانلود آهنگ مصطفي يگانه به نام هم خون به ادامه مطلب مراجعه كنيد…

مصطفي يگانه - هم خون

متولد يكم آذر ماه ۱۳۶۲ در تهران ، آهنگساز ، تنظيم كننده و خواننده ، داراي ديپلم عكاسي و كارداني گرافيك از دانشگاه سراسري بابل. برخلاف گمان زني هاي عده اي وي هيچ نسبت فاميلي با محسن يگانه ندارد. موزيك جديد مصطفي يگانه به نام هم خون يك موزيك شاد مي باشد.

 

دانلود آهنگ مصطفي يگانه به نام هم خون

 

متن آهنگ جديد هم خون مصطفي يگانه

با اينكه زندگي قلب منو شكست تو شيشه خونمو ريخت و درشو بست
با تمام جهان دست توي دست داد ميزنم اميد هست
من و تو با هم هم خونيم دردارو ميدونيم برابر با هم تا آخر ميمونيم
حالا ماها تو فكر پروازيم فردارو ميسازيم ما عاشق ميشيم بارونو ميشناسيم
حالا من و تو با هم هم خونيم دردارو ميدونيم برابر با هم تا آخر ميمونيم
حالا ماها تو فكر پروازيم فردارو ميسازيم ما عاشق ميشيم بارونو ميشناسيم
♫♫♫♫♫♫
خدا پشت ماهاست دنيا تو دستشه تو بايد به اين درد ديدت عوض بشه
با اينكه دلمو دنيا شكست داد ميزنم اميد هست
من و تو با هم هم خونيم دردارو ميدونيم برابر با هم تا آخر ميمونيم
حالا ماها تو فكر پروازيم فردارو ميسازيم ما عاشق ميشيم بارونو ميشناسيم
حالا من و تو با هم هم خونيم دردارو ميدونيم برابر با هم تا آخر ميمونيم
حالا ماها تو فكر پروازيم فردارو ميسازيم ما عاشق ميشيم بارونو ميشناسيم


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۰۹:۰۰ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

دانلود آهنگ جديد رضا صادقي به نام من با توام

Download New Music By Reza Sadeghi Called Man Ba Toam

دانلود آهنگ رضا صادقي به نام من با توام با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸

به همراه جديد من با توام رضا صادقي

ترانه : احمد اميرخليلي ، آهنگ : مهرداد نصرتي ، تنظيم : رامين عبداللهي
اين آهنگ تيتراژ برنامه شكوفه‌ هاي گيلاس مي باشد.

دانلود فول آلبوم رضا صادقي با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸ در

براي دانلود آهنگ رضا صادقي به نام من با توام به ادامه مطلب مراجعه كنيد…

رضا صادقي - من با توام

از خوانندگان سبك پاپ ايراني است. موزيك جديد او به نام من با توام يك موزيك غمگين مي باشد. او اين آهنگ را به مردم شهرش بندرعباس تقديم كرده است.

 

دانلود آهنگ رضا صادقي به نام من با توام

 

متن آهنگ جديد من با توام رضا صادقي

اين كوچه ها بارونو زيبا كرده هر بار من با توام حس ميكنم تو آسمونم
حتي اگه دلشوره دنيامو بگيره اين شهر باعث ميشه كه عاشق بمونم
واسه تموم ادماش دلتنگ ميشم فكر و خيالم زندگيم رويام اينجاست
دور از تو حتي تو خود خونم غريبم هر جاي دنيا كه برم دنيام اينجاست
من با تو ميمونم اگه فرشم زمينه من با توام سقفم اگه تا آسمونه
هر كي تو رو ديده ميتونه تا هميشه عاشق بشه عاشق بره عاشق بمونه
♫♫♫♫♫♫
با آدما با خونه ها با كوچه ها با تو هيشكي مثل ما خاطره با هم نداره
اونقدر خوبي كه فقط ميشه بهت گفت اين شهر هيچي واسه هيشكي كم نداره
من با تو ميمونم اگه فرشم زمينه من با توام سقفم اگه تا آسمونه
هر كي تو رو ديده ميتونه تا هميشه عاشق بشه عاشق بره عاشق بمونهادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۴۲:۳۴ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

به گزارش پايگاه خبري بهداشت، ايمني و محيط زيست "بامنا"؛

معاون توسعه مديريت، حقوقي و امور مجلس سازمان حفاظت محيط زيست با اشاره به ضرورت توجه به حوزه محيط زيست در شوراي پنجم شهر و روستاها، گفت: با توجه به مشكلاتي كه در حوزه مديريت شهري وجود دارد، انتظار مي‌رود مردم كشور ما دست به انتخاب افراد صاحب تجربه و دانش در حوزه‌هاي مديريت شهري، برنامه‌ريزي شهري و محيط زيست شهري بزنند.

شورا ها سواد محيط زيستي خود را به‌ روز كنند!

محمد مجابي با تاكيد بر ضرورت توجه به محيط زيست شهري در شوراهاي شهر و روستا، اظهار كرد: از آنجايي كه بحث محيط زيست شهري بسيار اهميت دارد و شهرها به لحاظ تراكم جمعيتي بايد توجهات محيط زيستي را با جديت لحاظ كنند، طي دولت يازدهم جلساتي را با شوراي عالي استان‌ها برگزار كرده و از آنها خواستيم به حوزه برنامه‌ريزي شهري كه از جمله وظايف شوراها است، بپردازند.

معاون سازمان حفاظت محيط زيست در ادامه با اشاره به اهميت انتخاب افراد متخصص در حوزه محيط زيست براي شوراي شهرها، گفت: انتظار مي‌رود مردم كشور ما نيز با توجه به مشكلاتي كه در حوزه مديريت شهري وجود دارد، دست به انتخاب افراد صاحب تجربه و دانش در حوزه‌هاي مختلف مديريت شهري، برنامه‌ريزي شهري و محيط زيست شهري بزنند و به تخصص‌ هاي لازم براي نامزدها توجه كنند.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۴۲:۱۲ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

انتخاب بهترين لباس عروس: خريد لباس عروس براي هر عروسي يكي از مهمترين موارد مهم در مراسم عروسي او مي باشد چرا كه هر عروسي آرزو دارد كه در شب به ياد ماندني مراسم عروسي خود مانند ستاره بدرخشد در جمع ميهمانان بدرخشد و بهترين باشد. براي هر عروس خانمي انتخاب لباس و خريد آن براي روز عروسي رويايي است و مهمترين قسمت براي تشريفات عروسي او مي باشد.

اين كار هم لذت‌بخش بوده و هم تجربه‌اي حساس و پر از استرس. انتخاب بهترين لباس عروس براي هر عروسي در طول زندگي خود يك اتفاق بسيار مهم است و همواره در انتظار آن است. شما براي رسيدن چنين لحظه‌اي بسيار صبر مي‌كنيد.

براي انتخاب مناسب و اصولي اين لباس، به نكات زير توجه كنيد:

اگر لباس عروسي كه انتخاب كرديد فراتر از مخارج عروسي مي باشد و بودجه سنگيني نياز دارد بهتر است كه از آن صرف نظر نماييد. مي‌توانيد از يك لباس عروس با قيمت ارزان تر استفاده كنيد. با يك لباس عروس با قيمت مناسب‌ هم عروس مي‌تواند در شب مراسم عروسي خود بدرخشد. به ياد داشته باشيد كه لباس عروسي كه شما در روز عروسي خود بر تن مي كنيد به بودجه اي كه داريد بستگي دارد. به طور كل در نظر گرفتن بودجه در تشريفات مجالس بسيار مهم مي باشد.

تحت تاثير نظرات ديگران قرار نگيريد

زماني كه به مزون لباس عروسي به منظور انتخاب لباس عروس خود مي‌رويد استفاده از پيشنهادات دوستان و اقوام درجه اول در انتخاب لباس شما يك كار متداول بوده و دانستن اينكه عروس چه مدل لباس را انتخاب مي كند در اولويت انتخاب قرار دارد. اغلب اوقات دوستان و اقوام از ديدن لباس عروس هيجان زده مي‌شوند و قصد دارند سلايق خود را تحميل كنند. سعي كنيد در ضمن استفاده بردن از نظرات آنها از سليقه و انتخاب خودتان غافل نشويد. در انتخاب لباس عروس، تزيين ماشين عروس و … در مراسم عروسي نظر عروس و داماد در اولويت قرار دارد.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۴۱:۴۸ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

دكوراسيون داخلي اتاق كودك و چيدمان وسايل آن، به عنوان يكي از دغدغه ها و البته سرگرمي هاي خانم خانه قرار مي گيرد و موضوع بسيار مهمي براي خواست هاي عاطفي خانواده مي باشد. مهمترين نكته اي كه بايد براي دكوراسيون اتاق كودك، براي ايجاد آرامش در اتاق به آن توجه شود، اين است كه همان طور كه كودك به تدريج رشد مي كند، بايد وسايل اتاقش نيز انعطاف پذير باشد و با به طور موازي اين رشد را داشته باشند.

دكوراسيون داخلي اتاق كودك

به طور كل فرم و اندازه اتاق كودك بايد بسته به استفاده كننده ي آن انعطاف پذير باشد. معمولاً مشكل اصلي خانواده ها اين است كه اتاق كودك آن ها طبق سليقه پدر و مادر آماده مي شود. استفاده از رنگهاي متضاد در دكوراسيون داخلي اتاق كودك ممكن است گاهي اوقات در برخي شرايط براي او خيلي جالب باشد اما در مواقع ديگر كودك نياز به رنگهاي آرامش بخش دارد. دانستن و رعايت اين مسايل مستلزم اين است كه مادران آموزش هاي لازم در اين زمينه را گذرانده و با روحيات فرزند خود در سنين مختلف آشنا شوند.

بهتر است محل استقرار اتاق كودك در نماي جنوبي خانه باشد تا از نور خورشيد بر خوردار شود. وسايل گرمازا در اتاق كودك نبايد به هيچ وجه در دسترس او قرار گيرند. براي طراحي دكوراسيون اتاق خواب كودك، وسايل بازي و تخت خواب اتاق كودك بايد از مواد و وسايل طبيعي تهيه شده باشند زيرا كودكان به طور مداوم در تماس مستقيم با اين وسايل هستند.بهترين جنس وسايل براي اتاق كودك، وسايل چوبي هستند.

كودكان به نقاشي بسيار علاقمند مي باشند و دوست دارند وسايل خود را رنگي كنند، مثل نقاشي كردن روي ديوارها. بايد دقت نمود كه فرزندمان را از انجام اين كار نهي نكنيم بلكه فضاي لازم را براي انجام اين كار براي او فراهم كنيم. به طور كلي براي طراحي دكوراسيون داخلي اتاق كودك آشنايي با روانشناسي كودكان و چگونگي تزيين اتاق آنان مسئله بسيار مهمي مي باشد.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۴۱:۲۸ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

كاربرد ساندويچ پانل در پروژه نفيس شيشه: پروژه ي بزرگ نفيس شيشه توليد كننده شيشه هاي دارو و مواد غذايي واقع در تاكستان با زيربناي بالغ بر ۷۴۰۰۰ مترمربع احداث گرديده كه پوشش سقف سازه اغلب با ساندويچ پانل هاي سقفي ماموت و بخشي نيز با ورق هاي پيش رنگ اجرا شده است.در قسمت ديواره هاي جانبي سازه ها تركيبي از ديوارآجري و در قسمت بالاي آن از ساندويچ پانل ديواري ماموت استفاده و نصب شده است.دراين سازه ها رال كامل رنگ هاي متنوع و تركيبي را مي توان مشاهده كرد.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۴۱:۰۷ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 93
دیروز : 30
افراد آنلاین : 1
همه : 34579
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب