bamana
bamana

دانلود آهنگ جديد رامين بي باك به نام حسم به تو

Download New Music By Ramin Bibak Called Hesam Be To

دانلود آهنگ رامين بي باك به نام حسم به تو با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸

به همراه متن آهنگ جديد حسم به تو رامين بي باك

ترانه : شهرام جليلي ، آهنگ و تنظيم: رامين بي باك

دانلود فول آلبوم رامين بي باك با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸ در

براي دانلود آهنگ رامين بي باك به نام حسم به تو به ادامه مطلب مراجعه كنيد…

رامين بي باك - حسم به تو

از خوانندگان جوان سبك پاپ ايراني است. موزيك جديد او به نام حسم به تو يك موزيك عاشقانه غمگين مي باشد!

 

دانلود آهنگ رامين بي باك به نام حسم به تو

 

متن آهنگ جديد حسم به تو رامين بي باك

حسم به تو بيشتر از يه علاقست
فهميدن عشق از چشماي من سادست
دوست داشتنت حتي واسم بي ارادست
تو همه ي آرزومي
جاي خاليت عذابه حتي واسم
بدون تو ميميمره همه احساسم
تو باعث شدي كه خودمو بشناسم
تو هيشه روبرومي
عاشقت شدم از همون لحظه كه تورو ديدم
من با تو عاشقي رو فهميدم از جالي خالي تو ترسيدم
دوست دارم همه دنيامي
ميگيرم از نگاهت آراميش
آره تويي اوني كه ميخوامش
اوني كه پر ميشم من از يادش
دوست دارم
♫♫♫♫♫♫
فكرشم نكن كه بي تو بمونم
بدون تو تنهايي نميتونم
عشقو از چشماي جذابت ميخونم
تنها چيزي كه دارمه
بايد بيشتر از اينم عاشق توشم
فاصله ها رو با فكرت من ميكشم
وقتي نيستي با خيال تو دلخوشم
آرامشت كنارمه
عاشقت شدم از همون لحظه كه تورو ديدم
من با تو عاشقي رو فهميدم از جالي خالي تو ترسيدم
دوست دارم همه دنيامي
ميگيرم از نگاهت آراميش
آره تويي اوني كه ميخوامش
اوني كه پر ميشم من از يادش
دوست دارم


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۲:۴۵ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

به گزارش پايگاه خبري بهداشت، ايمني و محيط زيست "بامنا"؛

با توجه به رشد جمعيت و افزايش شهر نشيني، وقوع حوادث طبيعي مثل زلزله مي تواند خسارات و تلفات سنگيني را ايجاد و توسعه شهرها و كشور را دچار وقفه نمايد. ضرورت كاهش آسيب پذيري شهر در برابر زلزله، به عنوان يكي از اهداف اصلي برنامه ريزي كالبدي، برنامه ريزي شهري و طراحي شهري محسوب مي گردد. بافتهاي فرسوده و مسأله دار شهري و سكونتگاه هاي حاشيه اي و غير رسمي در كشورهاي درحال توسعه(همانند ايران) بيشتر از ساير بافتهاي شهري در معرض خطر زلزله قرار دارند. اين بافتها بنا به دلايلي چون عدم رعايت معيارهاي فني و مهندسي در ساخت بنا، قرارگيري در شيبها و اراضي نامناسب، شبكه ارتباطي ناكارآمد، كمبود(عدم) فضاي باز، عدم وجود تأسيسات و تجهيزات شهري و… بيشتر در عرض خطر هستند. اسكان غيررسمي از جمله مسائلي است كه طي دوران تاريخ در اطراف كلانشهرها حادث شده و مسائل مختلف اجتماعي، فرهنگي، كالبدي و اقتصادي به همراه داشته است. با توجه به اينكه كلانشهر تهران، به عنوان پايتخت كشور ايران، از قابليت ها و جاذبه هاي ويژه اي برخوردار است، بررسي موضوع اسكان غيررسمي در آن مطلوبيت هاي ويژه علمي و كاربردي دارد. بررسي آثار و ابعاد، كالبدي و اجتماعي در اين نوع سكونتگاه ها، قابليت شناخت زمينه هاي بروز بحران هاي شهري را فراهم مي سازد. بحران هايي كه محصولي چون، بي ارزش تر شدن ارزش زمين ها، توسعه بي رويه شهرها، جذب كاربري هاي دفع شده از سطح منطقه و تشديد مسائل اجتماعي دارد. بر همين اساس هدف اصلي پژوهش حاضر رهيافتها مديريت شهري در ارتقاء ايمني سكونتگاههاي غيررسمي و بافتهاي فرسوده شهري در راستاي مديريت بحران در منطقه ۱۹ تهران با روش توصيفي-تحليلي مي باشد، براي رسيدن به اين هدف بافتهاي فرسوده و اسكان غيررسمي اين منطقه مورد بررسي و ارزيابي قرار گرفت. نتايج پژوهش نشان مي دهد به منظور بهبود وضعيت موجود كاربري هاي مسكوني محلات اسكان غيررسمي در منطقه۱۹ در ارتباط با كاهش آسيب هاي ناشي از زلزله و ديگر بحرانها و عوامل طبيعي، اجراي طرح هاي نوسازي، بهسازي و توانمندسازي در بافت هاي فرسوده، نظارت ارگان هاي فعال در امر ساخت و سازهاي شهري و ارتقاء آگاهي ساكنين در به كارگيري مصالح بادوام، مهمترين راهكارها بوده، كه از اولويت هاي اجرايي برتر مي باشند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۲:۲۲ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

سفره عقد: پيشينه ي مراسم عقد برمي گردد به دوران ايران باستان كه پس از مراسم شيريني خوران و آشنايي خانواده ها با يكديگر صورت ميگرفت. هنوز نيز در تشريفات عروسي از آن استفاده مي شود. رسم بر اين بوده و هست كه هزينه ي مراسم عقد و عروسي بر عهده ي داماد باشد و عروس جهيزيه به خانه ي داماد بياورد.

سفره عقد در مراسم عروسي

در زمان قديم سفره ي عقد توسط خانواده ي زوجين چيده ميشد. به اين ترتيب كه خانواده ي داماد آن را تهيه كرده و ژس از ان در مراسم بله برون آن را به منزل عروس مي بردند و در ادامه وظيفه ي چيدمان آن بر عهده ي خانواده ي عروس بود.

گل آرايي در تشريفات مجالس بسيار مهم است. براي گل آرايي سفره عقد مي توانيد به يك گل فروشي مراجعه كرده و بسته به اندازه ي سفره و همچنين تركيب رنگ آن، چند سبد گل سفارش دهيد. استفاده از شمع را فراموش نكنيد. بهتر است شمع هايي كه استفاده مي كنيد كند سوز و داراي محفظه باشند. مي توانيد از تعداد زيادي شمع وارمر كه هزينه ي كمي هم دارند دور تا دور سفره استفاده كنيد كه بسيار خاص و شيك است. در استفاده از شمع ها بسيار دقت نماييد كه در مسير رفت و آمد و همچنين نزديك به لباس عروس نباشند.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۰:۵۱ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

دكوراسيون داخلي غرفه هاي نمايشگاهي: به طور كلي امروزه حضور در نمايشگاه‌هاي مختلف يكي از روش‌هاي توسعه تجارت بوده و به اين جهت بسياري معتقد هستنداستفاده از ابزارهايي مانند غرفه‌سازي مي‌تواند نقش زيادي در اعتمادسازي و توسعه تجارت آن ها داشته باشد. غرفه نمايشگاهي نقش مهمي را در جذب مخاطبان به دليل نمايش كالاهاي آن ها در حضور مخاطبان و بازديدكنندگان تجاري خواهد داشت. هر چه طراحي غرفه تناسب بيشتري هدف عرضه‌كننده داشته باشد نوع فعاليت شركت بهتر به نمايش در خواهد آمد و براي مخاطبان نيز جذاب مي‌باشد. طراح غرفه براي طراحي دكوراسيون داخلي غرفه هاي نمايشگاهي بايد با متريال ساخت غرفه آشنا باشد؛ همچنين ذهن خلاق، محور طراحي غرفه نمايشگاهي است به اين دليل كه اين ايده بايد مخاطب را در غرفه نگه داشته و پاسخگوي نياز مخاطبان باشد.

يكي ديگر از مسائلي كه در طراحي دكوراسيون داخلي غرفه نمايشگاهي به آن توجه نمود، عوامل نور، رنگ، صدا، فرم  و بو مي‌باشد. به طور مثال فرم يك غرفه بايد با كالاي ارائه شده مرتبط باشد و يا رنگ‌هاي مورد استفاده در دكوراسيون داخلي غرفه هاي نمايشگاهي با هم هماهنگ باشند. تمامي اين عوامل نقش بسيار مهمي در جذب مخاطب دارند. در ساخت غرفه لوكيشن و ابعاد آن بايد متناسب با محصولات و نيز دكوراسيون و بازديدكنندگان احتمالي از آن غرفه باشد. همچنين استفاده از مبلمان و ميز و صندلي مناسب مي‌تواند تأثير بسزايي بر روي برخورد غرفه‌داران با بازديدكنندگان داشته باشد. بنابراين براي داشتن يك حضور موفق در نمايشگاه مي‌توان با كمك طراحان ماهر، غرفه خود را به يك مكان جذاب و خاص براي جذب بازديدكنندگان تبديل كنيم.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۰:۲۸ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

تجارت الكترونيكي به عنوان معاملات تجاري، خدمات مشتري و كارهاي فرا تجاري تعريف مي شود كه موجب استفاده از ارتباطات ديجيتالي شده است. زيرساختار اصلي براي تجارت الكترونيكي، محيط محاسباتي شبكه ديجيتال است كه سازمان و افراد را در تجارت، صنعت، دولت و خانه به هم پيوند مي زند.

در اين سيستم، مشتري از يك وب سايت براي سيستم تجارت الكترونيكي استفاده مي كند تا به اطلاعات دسترسي داشته باشد تا معاملات آن لاين را به راحتي انجام دهد.

اگرچه بعضي از سنجش هاي ايمني مانند رمزگذاري داده ممكن است بعضي مسائل بالا را خطاب قرار دهد، موضوعات ايمني نيازمند خظاب-قرارداده شدن در ساير بخش ها هستند و سيستم تجارت الكترونيكي در مشتريان نرم افزار بايد از داده استفاده كنند.

در بيشتر سيستم هاي نرم افزاري موجود مراكز امنيتي وجود دارد تا بر اثر بي دقتي برنامه ريز يا توسعه دهنده گان نرم افزار، مشكلاتي پديد نيايد. سيستم هاي نرم افزاري تجارت الكترونيكي بايد داده ها را سيستم نرم افزاري تبادل كنند كه توسط سايرين مانند مشتريان، عرضه كننده ها، شركا و ساير عوامل نرم افزاري كنترل شود. بنابراين مكانيسم هاي امنيتي در اين سيستم ها بايد منعطف، استاندارد و قابل اجرايي با ساير سيستم ها باشد. آنها از طرح هاي چندگانه با يك يا چند پيوندزننده مياني و واسطه مانند سرورهاي وب و كاربردي استفاده مي كنند. در راس اين موارد استانداردها و طرح هاي ارتباطي و شبكه در يك موقعيت تغيير مستمر است كه همه بخش هاي ايمني در تجارت الكترونيك را به روز مي كند. هكرها به طور ثابت از اين آسيب-پذيرها استفاده مي كنند و مي توانند از ويروس هاي خاصي براي نفوذ به سيستم تجارت الكترونيك استفاده كنند تا اطلاعات مشتري را بدزدند و يا سيستم را غيرقابل دسترسي كنند. بنابر گزارشات مشتري، هزينه نرم افزار مورد نظر در سال ۲۰۱۰ حدود ۲٫۳بيليون دلار بود و شبكه بازي سوني قرباني عملكرد اصلي هكرها در سال ۲۰۱۱ شد كه اطلاعات ميليونها كاربر ان دزديده شد.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۹:۳۵ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

دانشمندان اخيرا سيستم اطفاء حريق براي باتري‌ هاي ليتيوم يوني را ارائه دادند. اين فن‌ آوري هوشمند داخلي زماني فعال مي‌شود كه حرارت باتري‌ ها از كنترل خارج‌ شده باشد.
محلول شامل يك جداكننده مجزا است كه مابين آند و كاتد قرار گرفته است. جداكننده از الياف ميكرو فايبر همراه با يك ساختار نانو ذرات هسته-پوسته حاوي پيش‌گيرنده‌ شعله تري فنيل فسفات است. حرارت پوسته پليمري خارجي ميكرو فايبر را ذوب كرده و پيش‌ گيرنده شعله را درون الكتروليت بسيار آتش‌ گير آزاد مي‌ كند، بر اساس آزمايش‌ هاي انجام‌ شده، احتراق و سوختن الكتروليت در كمتر ۴/۰ ثانيه متوقف مي‌ شود.
به گزارش ماهنامه مهندسي حفاظت از حريق، اين تحقيق توسط دانشگاه استنفورد در مجله علمي داوري همتاي Peer-reviewed journal Science Advances در ژانويه با عنوان “جداكننده ميكرو فايبر هسته-پوسته الكتروريسي شده با خواص رهاساز حرارتي و پيش‌ گيرنده شعله براي باتري‌ هاي ليتيوم يوني” منتشر شد. اين تحقيق همچنين ثابت مي‌ كند با اينكه ميكرو فايبر مي‌ تواند الكتروليت را جذب كند و در درازمدت مقداري متورم شده و سبب مي‌ شود مقدار كم تري فنيل فسفات به آرامي به بيرون پارچه نشت و درون الكتروليت حل شود، ليكن به دليل غلطت كم تري فنيل فسفات در الكتروليت، اين موضوع به هيچ وجه تأثير قابل‌ توجهي در عملكرد الكتروشيميايي باتري‌ ها نخواهد داشت.

در مجله حريق مي خوانيد: نويسنده مقاله اذعان دارد، اين نوع از جداكننده‌ هاي هوشمند مي‌توانند در ساير تجهيزات ذخيره انرژي براي مقابله با مسائل ايمني كه حرارت خارج از كنترل ايجاد مي‌ كند، استفاده شود اما آزمايش‌ هاي سوء استعمال برقي و مكانيكي تكميلي شامل باتري‌ هاي پانل بزرگ براي ساير كاربري‌ هاي عملياتي مورد نياز خواهد بود.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۹:۰۴ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

نقش دستكش ايمني در تجهيزات ايمني و آتش نشاني: استفاده از دستكش ايمني در تجهيزات ايمني و آتش نشاني نقش بسيار مهمي دارد. بيش از شصت درصد حوادث ناشي در حين كار، مربوط به استفاده نكردن از دستكش ايمني است. دست ها و انگشتان با اهميت ترين اعضاي كمكي بدن است كه در حين مواجه با خطرات ناشي از برق گرفتي، پارگي، خراش، بريدگي، سوارخ شدن و تماس با مواد بيولوژيكي و همچنين در برابر دماهاي بسيار بالا براي حفظ و نگهداري از آن ها بايد از دستكش ايمني مناسب استفاده شود.

نقش دستكش ايمني در تجهيزات ايمني و آتش نشاني

در حال حاضر دستكش هاي ايمني مختلفي براي حفظ و نگهداري از خطرات در دسترس عموم قرار گرفته است. ماهيت خطر و آسيب هاي ناشي در حين انجام عمليات، در انتخاب دستكش هانقش مهمي دارد. تنوع آسيب هاي شغلي دست، انتخاب صحيح دستكش ايمني را مشكل تر مي كند. الزامي است كه كاركنان در يك محيط كاري نسبتاً خطرناك، از دستكش هاي ايمني مخصوص براي هر محيط كاري تهيه و استفاده شود. اين دستكش هاي ايمني در برابر آسيب هاي احتمالي بسيار لازم مي باشد و هر نوعي از آن ها براي يك نوع عمليات خاصي استفاده شده است كه ممكن اس در محيط هاي نامربوط ديگر در برابر ساير عمليات حفاظت لازم را ايجاد نكند.

دستكش ايمني محافظ در برابر پرتوهاي راديواكتيو(تجهيزات ايمني و آتش نشاني):

اين دستكش ايمني از پارچه هايي با لايه سربي ساخته مي شوند. اين دستكش ها بايستي حداقل تا نصف بازوها را پوشانده و قدرت حفاظتي حداقل برابر با قدرت حفاظتي ورق سربي به ضخامت ۱/۵۵ميليمتر باشد. ضمن اينكه با توجه به جرم حجمي بالاي سرب طوري تهيه شده باشند كه علاوه بر حفاظت دستها، سبك و نرم نيز باشند. آستين هاي حفاظتي در شرايطي كه علاوه بر دست ها، ساعد و بازوها نيز در معرض مخاطره قرار داشته باشند، از آستين هاي حفاظتي استفاده مي شود. اين آستين ها ممكن است با دستكش ايمني و يا بدون آن استفاده شده و جنس آنها معمولاً از جنس همان دستكش مي باشد..

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۸:۴۰ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

تجهيزات ايمني و اتش نشاني: سازمان آتش‌ نشاني نام سازماني دولتي و يا خصوصي است كه وظيفه مقابله با آتش و برخي ديگر از سوانح و حوادث را بر عهده دارد. اين سازمان ها سالانه تعداد زيادي آتش نشان جذب مي كنند و آن ها را در تجهيزات ايمني و آتش نشاني تعليم داده و در ايستگاه هاي آتش نشاني مستقر مي كند.

شرح وظايف تجهيزات ايمني و آتش نشاني

در برخي كشورها از جمله ايران، وظيفه آتش‌ نشاني فقط به مبارزه با حريق خلاصه نمي‌شود. براي مثال سازمان آتش‌ نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران، شرح وظايف خود را بدينگونه برشمرده‌ است:

  • مقابله با هرگونه آتش‌ سوزي
  • نجات محبوس شدگان در زير آوار ساختمان، خودروي تصادفي، آسانسور و…
  • مقابله و پيشگيري از سقوط اجسام و درخت از ارتفاع و احتمال خطر براي شهروندان

تاريخچه تجهيزات ايمني و آتش نشاني در ايران

 

نخستين شهر كشور كه به تجهيزات ايمني و آتش‌ نشاني مجهز شد، شهر تبريز بود. در سال ۱۲۲۱ خورشيدي، روسها در اين شهر نخستين سازمان آتش‌ نشاني ايران را تأسيس نمودند كه برج آتش‌نشاني تبريز از يادگارهاي آن دوران است. دومين و سومين واحدهاي آتش‌ نشاني رسمي در جنوب كشور و در شهرهاي مسجد سليمان و آبادان براي حفظ تأسيسات ايجاد شده در پالايشگاه آن شهرها تأسيس شد. سپس با توجه به ايجاد زير ساختهاي اقتصادي در اقصي نقاط كشور، ايجاد واحدهاي اطفايي در مناطق مختلف كشور آغاز گرديد كه مي‌توان به احداث واحدهاي آتش‌ نشاني(اطفائيه) در بلديه آنروز نام برد كه در قطبهاي اقتصادي و صنعتي كشور ايجاد شده و بطور مثال احداث پايگاه‌ هايي در تهران ۱۳۰۳، قزوين ۱۳۰۳، اهواز ۱۳۰۴، بندر انزلي ۱۳۰۵، شهر رشت ۱۳۰۵،مشهد مقدس ۱۳۱۲، شهر زنجان ۱۳۲۷، شهر اصفهان ۱۳۲۸ و شهر شيراز ۱۳۲۹ نام برد.

حرفه آتش‌ نشان در تجهيزات ايمني و آتش نشاني


زمان‌هاي آتش‌ نشاني با هدف اصلي نجات جان و اموال انسان‌ ها تشكيل شده‌اند بنابراين يك آتش‌ نشان قادر است در بحراني‌ترين شرايط محيطي و زيان آورترين شرايط كاري به ياري حادثه ديدگان بشتابد. با توجه به آمارهاي حريق و حوادث، تعداد مصدومين و فوت شدگان مأموران آتش‌نشان در طي ساليان اخير نگران كننده است چرا كه آتش نشانان در محيط‌هاي پر مخاطره آميز و از جمله انفجارات به امداد رساني و عمليات مي‌پردازند، لذا آسيب‌پذيري آنان در حد بالايي است.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۱۲:۱۸ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

براي اولين بار در دنيا، با دريافت اعلام كمك اضطراري از يك تلفن هوشمند در دريا، يك كوادكوپتر به‌طور خودكار از خط ساحلي ايرلند، جهت جستجو و موقعيت‌ يابي محل وقوع سانحه به پرواز درآمد.
اين مانور برنامه‌ريزي‌ شده در دهكده Crosshaven شهر Cork در جنوب غربي ايرلند در تاريخ ۱۳ فوريه به نمايش درآمد كه شامل يكپارچه‌ سازي سه سامانه فن‌ آوري براي اعلام‌ خطر، جستجو و واكنش در شرايط اضطراري بود. در طول پرواز، حسگرهاي كوادكوپتر، اطلاعات موقعيت‌ يابي را به مركز عمليات اضطراري مخابره مي‌ كردند تا جهت واكنش هماهنگ شوند.
به گزارش ماهنامه مهندسي حفاظت از حريق: اين مانور تعدادي از قابليت‌ هاي اين سامانه، ازجمله نحوه هشداردهي سوانح توسط اپليكشن Safetrx نصب‌ شده روي گوشي تلفن همراه، اطلاعات كاربر يعني موقعيت GPS وي و رديابي تسهيل شده براي هر دو كنسول Safetrx و كوادكوپترهاي DAR و D4H را نمايش داد. Safetrx يك پلت فرم ايمني دريايي اثبات‌ شده است و اپليكيشن جستجو و امداد دريايي آن بيش از ۶۹۵۰۰۰ ساعت اطلاعات مورد استفاده در سراسر دنيا را ثبت و ضبط نموده است.

در مجله حريق مي خوانيد: يكپارچه‌ سازي بسيار سريع سه راهكار، ماحصل طراحي يك نرم‌افزار قابل‌ انعطاف پشتيبان هر سه سيستم و تعهد شركت‌ هاي درگير در ساخت پلتفرم ASR مي‌ باشد.

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۱۱:۵۴ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]

ليست قيمت ساندويچ پانل

ليست قيمت ساندويچ پانل (ليست قيمت ساندويچ پانل سقفي و ليست قيمت ساندويچ پانل ديواري)    

توضيحات :  آلوزينگ ( آلومينيوم + روي )     

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۵ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۴۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
ساندويچ پانل ديواري ۴ متر مربع
پانل ديواري ۵ متر مربع
پانل ديواري ۶ متر مربع
پانل ديواري ۸ متر مربع
پانل ديواري ۱۰ متر مربع
پانل ديواري ۱۲/۵ متر مربع
پانل ديواري ۱۵ متر مربع

توضيح : ضخامت هاي ۱۰ و ۱۲/۵ و ۱۵ پانل سردخانه اي مي باشند

جهت كسب قيمت تماس بگيريد: ۰۹۱۲۱۸۲۴۳۹۴

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۵ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۴۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
ساندويچ پانل سقفي ۴ متر مربع
پانل سقفي ۵ متر مربع
پانل سقفي ۶ متر مربع
پانل سقفي ۸ متر مربع
پانل سقفي ۱۰ متر مربع

جهت كسب قيمت تماس بگيريد: ۰۹۱۲۱۸۲۴۳۹۴

—————————————————————————-

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۴ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۴۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
پانل ديواري ۴ متر مربع
پانل ديواري ۵ متر مربع
پانل ديواري ۶ متر مربع

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۴ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۴۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
پانل سقفي ۴ متر مربع
پانل سقفي ۵ متر مربع
پانل سقفي ۶ متر مربع

جهت كسب قيمت تماس بگيريد: ۰۹۱۲۱۸۲۴۳۹۴

————————————————————————- 

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۴ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۳۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
پانل ديواري ۴ متر مربع
پانل ديواري ۵ متر مربع
پانل ديواري ۶ متر مربع
پانل ديواري ۸ متر مربع

 

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۴ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۳۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
پانل سقفي ۴ متر مربع
پانل سقفي ۵ متر مربع
پانل سقفي ۶ متر مربع
پانل سقفي ۸ متر مربع

جهت كسب قيمت تماس بگيريد: ۰۹۱۲۱۸۲۴۳۹۴

 

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۱۱:۱۶ ] [ bamana ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 62
دیروز : 30
افراد آنلاین : 1
همه : 34548
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب